Ardahan Sohbet

Yıllardan beridir M.ö ve sonrası en çok bilinen insanlarda hep iletişim olmuştur bu iletişim yollarından biride konuşarak hayvanlarda ise tabiri caiz ise koklaşarak olmuştur. Telefon icadı mektup iletişimini bir nebze gerilerde tutma potansiyeline girmiştir. Hele Bilgisayar icadına ne demeli diyecek bir şey bulamıyoruz değerli dostlar masalardan dizlere dizlerden ceplere kadar inen mükemmel bir buluş.

Ardahan sohbet sitesi olan dünyanın sitesi sizlere bu teknolojinin adından söz etmekteki amacı günümüz kolaylıklarını Ardahan chat odasında yapabileceğini duyurmaktan geliyor. Ardahan Canlı sohbet kanalımızda dilediğiniz kadar seviyeli ortamda sohbetin keyfini rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

Ardahanlılara özel bu sayfa kendilerine Ardahan dan arkadaşlık etme adına Geveze sohbet iletişimi vasıtasıyla sağlayacaktır.

 

Ardahan Plakası 75 . Geveze Chat Türkiye’nin güzide şirin küçük illerinden biri olup insanlarının sıcak olması ile bilinmektedir. Beyler Bayanlar Ardahan chat kanalında sohbet edip yeni arkadaşlıklara imza atma olanaklarına sahip olucaktır Ardahan mobil sohbet olanağınında olması sayfamızı Ardahan Sohbet odaları arayışına giren misafirlerimizi memnun etmektedir.

Bu sayfa sadece Ardahanlılara özel olup Ardahan’ı merak eden orayı insanlarını düşünen kişilerinde gelip bu olanaktan faydalanma durumuda söz konusudur heleki Ardahanlı gurbetçi vatandaşlar burası tam onların yeridir.

Ardahan ilçeleri;

Çıldır,Damal,Göle,Hanak,Posof olmak üzere ilçelerin isimleride bulardan ibarettir.

Ardahan üniversitesi öğrencileri sayfamızda boş zamanlarınızda vakit geçirmeniz için ricamızı dikkate almak şartıyla (dersleri aksatmamak) suretiyle olabilir.

Sizlere Geveze dolusu Ardahan Sohbet Chat dileriz.

 

Etiketler:, 146 views Okunma 13 Eki 2017

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

Bedava sohbet odaları

TrSohbet Geveze

10 Mar 2018
Sohbet Odaları 18

Sohbet Odaları 18

22 Şub 2018
bizimmekan sohbet

Trgeveze Bayan Sohbet

18 Şub 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!