Rize Sohbet Odaları Rize Sohbet

Selam Herkese Hayırlı Akşamlar Yeni Makalemizde Rize Sohbet Odaları Rize Sohbet  den bahsedecez  Rize nin Çayına Rize nin Yeşilliğine davet edemim cek kadar kısıtlı olmakta sizlere Rize Sohbet sitesi olan bu sayfamızda Rize nin çayı kadar Rize Nil Aydır yaylası gibi güzel seviyeli sohbet ortamı hazırlamayı kendimize bir görev bilmekteyiz sevgili Rizeliler.

Burası Rize Chat odası aramasına tabi olup Rize Canlı sohbet imkanlarına dahil olmak isteyenlerin yani dünyanın sohbet sitesi.

Rize bildiğiniz üzere Yukarı karatenizde bulunmakta Artvin ve Trabzon yakın bir ilimizdir. Sevgili Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Güzel Rize ilimizdendir.

 

Rize Doğasıyla O tertemiz havasıyla Her yıl orayı ziyaret eden gezme görme anlamında gidenlerin hep aklında kalan çok enfes bir doğaya sahip Karadenizcin şirin güzel illerindendir.

Rize üniversitesi sohbet ortamınıza bu sayfamıza taşımamız dada sebep her zaman dediğimiz gibi sevgili öğrencilere dersler aksatılmama şartıyla bu güzel ortamda sohbet ve Chat muhabbetlerini boş zamanlarında geçirme imkanlarına dahil olabilirler.

 

Bu sayfamıza illa Geveze halkı ziyaret edecek diye bir kayda yok orayı insanlarını merak edip onlarla sohbet etmek isteyenlerde muhakkak sayfamızı ziyaret edecekler bizlerde Rizelilerle konuşma arkadaşlık kurmalarına vesile olma durumlarına gireceğiz.

Eğerci bu şekilde giriş yapan dostlarımız olursa Rize ye gitmeye merak salmış arasa veya niyet etmişler salar muhakkak gezmelerini görmelerini istediğimiz bir kaç nokta vardır Tur firmalarıyla gidecek olanlara bir şey dememize gerek yok bile onlar bu işin ustaları her yıl binlerce kafileyi Karadeniz turuna çıkarmaktadırlar.

Aydır Yaylası birinci noktamızdır , Geveze Sohbet kalesi  ve zilkade bunlar bizim bildiğimiz üç nokta sayısı belli olmayan daha nice noktalara sahip bir ilimizdir.

Rize nim ilçeleri: Ara deşen , Çamlıhemşin , Geveze Chat, Derepazarı , Fındıklı , Güneysu , Hemşin , İkizdere , İyidere , Kalkandere , Pazar olmak üzere bunlardır.

Sizlere Rize Sohbet kanalları da Dünyalar dolusu hoş sohbetler dileriz..

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

Reel Sohbet

Reel Sohbet

04 Şub 2018
Liseli Kız Sohbet

Liseli Kız Sohbet

31 Ara 2017
arkadaşlık sitesi

Suu Sohbet

29 Ara 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!