WinHTTrack Website Copier

HTTrack basit kullanımlı bir offline tarayıcıdır. Yani internet sitelerini veya sayfalarını bilgisayarınıza indirip bu sitelerde ve sayfalarda çevrimdışı çalışmanızı sağlar. HTTrack ile istediğiniz web sitesinin tüm klasörlerini, tüm html dosyalarını, tüm resimlerini ve diğer dosyalarını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Yazılımı açtığınızda karşınıza çıkan bölümleri takip ederek, içeriğini indirmek istediğiniz internet sitesinin adresini, site içeriğinin bilgisayarınızda kaydedilmesini istediğiniz yeri belirliyorsunuz. Ayarlar menüsünü kullanarak da sitenin içerdiği dosya türlerinden hangilerini indirmek isteyip istemediğinizden tutun da, limit bilgilerine kadar pek çok ayar hakkında seçimlerde bulunabiliyorsunuz.

İndirmek istediğiniz internet sitesinin adını yazdığınız bölümde bulunan URL list başlığının hemen yan tarafında bulunan butona tıklayarak, programa internet sitelerinin adreslerini liste halinde yazacağınız TXT formatındaki bir dosyayı seçerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

HTTrack, ücretsiz ( GPL , ücretsiz / ücretsiz yazılım) ve kullanımı kolay çevrimdışı tarayıcı yardımcı programıdır.geveze sohbet

Internet’ten yerel bir dizine bir World Wide Web sitesi indirmenizi, tüm dizinleri yinelemeli olarak oluşturmanızı, HTML’den resim ve diğer dosyaları sunucudan bilgisayarınıza almanızı sağlar. HTTrack orijinal sitenin göreli bağlantı yapısını düzenler. Tarayıcınızda “yansıtılmış” web sitesinin bir sayfasını açmanız yeterlidir ve siteyi çevrimiçi olarak izliyormuşçasına sitedeki bağlantıya göz atabilirsiniz. HTTrack ayrıca var olan yansıtılmış bir siteyi güncelleyebilir ve kesilen indirmeleri yeniden başlatabilir. HTTrack tamamen yapılandırılabilir ve entegre bir yardım sistemine sahiptir.

WinHTTrack, HTTrack’in Windows (Windows 2000’den Windows 10 ve üzeri) sürümünü ve WebHTTrack’ın Linux / Unix / BSD sürümünü içermektedir.

İNDİRİN 

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!